Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo'dan Wordpress'e Geçiş

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

OnePageSeo

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar değerli dostlar. Bir forumumuz var ve biz sadece içerikleri Wordpress blogumuza taşımak istiyoruz. Bu taşıma işlemini nasıl yapabiliriz ? Baya bir araştırdım veritabanı ile yaptığını belirten bir arkadaş var ancak çözümü bulamadım yardımcı olacak biri olsa çok iyi olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bunu ne yazık ki en net şekilde size ancak wordpress açıklayabilir yada destek verebilir. Kaldıki eğüer ben wordpress'den xenforo geçeceğim desenizde böyle bir sitem ne yazık ki hali hazırda yok.
Ancak bunu yapmak için basit bir yolu olduğunu sanmıyorum. Kesinlile ileri düzey bir msql bilgisi gerektiği kannatindeyim.
Bakın imkansız demiyorum sadece citti derece msql,word,xenforo bilgisi gerektirir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.