Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo'da Yasaklı Üyeleri Sadece Admin Görmesin

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

XenForo'da yasaklı üyeleri sadece admin değil bütün kullanıcı ve ziyaretçilerin görmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Hüseyn. huseynalieff, şimdi şöyle söyleyeyim. Bir kullanıcıyı yasakladığım vakit, o kullanıcının profilini sadece ben görebiliyorum. İstiyorum ki bunu ziyaretçiler de, üyeler de görebilsinler (yasaklı kullanıcının profilini)

• Beğen
Tepkiler: Sis
Hüseyn. huseynalieff, merhabalar,

Kullanıcı izinlerinden baktım ama maalesef bulamadım. Banned - Banlı - Yasaklı vs. tüm kelimelerde arattım, ayrıca tek tek okudum ama yine de bulamadım maalesef. Tam olarak nereden yapacağım?

Kullanıcı izinlerinde:
Screenshot.png

Kullanıcının yaptığı yorum:
2.png

Kullanıcının profili:
3.png

2.1.9 sürümünü kullanıyorum sorunsuz çalışmakta eklentiyi nerden indirdiniz? Silip tekrar dosyaları atarak kurmayı deneyin hangi sürümü kullanıyorsunuz eklentide

Benim XenForo sürümüm 2.1.7 olarak geçiyor, benim sürümümde orası görünmüyor maalesef.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.