Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforoda Sosyal ile bağlan konfigasyonu

Destek istenen Link: Gsmgezgini.com
Xenforoda Sosyal ile bağlan konfigasyonu yapabilcek birileri varmı ücret tabirinde yaptıracam artık ne yaptıysam başarısız oluyor.

@netr0n @LaDezs eTiKeT™ eTiKeT™ @Ugur
Facebook ve Google konusunda yardımcı olabilirim. Fakat forum kuralları gereği forumunuza dair gizli bilgileri (erişim için şifre kullanıcı adı, yetki vb.) alamayacağım için size tarif etme yöntemi ile bu yardımı yapabilirim.

Facebook ve Google konusunda yardımcı olabilirim. Fakat forum kuralları gereği forumunuza dair gizli bilgileri (erişim için şifre kullanıcı adı, yetki vb.) alamayacağım için size tarif etme yöntemi ile bu yardımı yapabilirim.
iyi olur aslında

Merhabalar,
Açıkca söyleyeyim :) bizden şu sıralar bu yönlerde destek beklemeyin arkadaşlar :D Ramazan ile birlikte 2.3 gelmesi ne yazık ki bizim tüm işlerimizi alt üst etti. Forumda sorulara bile kısıtlı zamanlarda bakabiliyoruz. Bırakın onu ticari konularda bile destek veremiyor, satış bile yapamıyoruz. Ramazanı bir bitirelim bakalım ne olacak.

Merhabalar,
Açıkca söyleyeyim :) bizden şu sıralar bu yönlerde destek beklemeyin arkadaşlar :D Ramazan ile birlikte 2.3 gelmesi ne yazık ki bizim tüm işlerimizi alt üst etti. Forumda sorulara bile kısıtlı zamanlarda bakabiliyoruz. Bırakın onu ticari konularda bile destek veremiyor, satış bile yapamıyoruz. Ramazanı bir bitirelim bakalım ne olacak.
valla bizde ramazanda yogunuz zaten o yüzden acelede etmiyorum ne zaman musait olursanız yazarsınız ücretli olarak uygun oldugunuzda yaparız.şimdiden hayrlı bayramlar.

gecen hafta annemi kaybettim defin mevlut vb. işlemlerden dolayı zaten bende 3 hafta online olamadım :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.