Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo'da İstatistikler Alanına Duyuru/Reklam Sabitleme

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Forum istatistikleri olarak xenforo.gen.tr ile aynı istatistikleri kullanıyorum. Belirteceğim bir konuyu sabitlemek istiyorum forum istatistiklerine, aşağıda örnek görseli paylaştım. Megafon ile duyuru gibi ilk sıraya (en üste) yerleştirmek istiyorum bir konumun yazısını.

İngilizce öğreten yazılımın yanındaki gibi, o alan forum istatistiklerinde sabittir. XenForo'da bu olay olursa harika olur.

Ekran Alıntısı.PNG

Xenforo 2.1.0 üzeri ve istatistiği Versiyonu 3.x.x üzeri olanla kullana bilcekler,yani sizi etkilemiyor. Kısaca eğer ajax istatistik kullanıyorsanı sorun yok ;)

Sistemi çalıştırmışsınız bile hocam güzel olmuş :) Virgul.net deki gibi olmuş :) Sanırım test aşamasında daha :)

Ne zaman satın alıyoruz ? :)

Eklenti bitti sayılır arkadaşlar, netr0n netr0n şöyle bir video ile eklentinin özeliklerini anlatmış bir göz atın isterseniz;
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Normal konu ile sabit konuyu ayırmama özelliği de olursa harika olur. :) çok şey istiyoruz ama muhteşem olur bence de, yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

eTiKeT™ eTiKeT™, mesela forum istatistiklerinde normal konu ile sabit konu arasında çizgi var ya hocam? Orası kalksa harika olur :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.