Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo2 2.1.2 Güncelleme Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

vbroot

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar v2.0.11 Olan Forumumuzu 2.1.2 Sürümüne Güncelleme Yapıyoruz Fakat Forum Tamamen Sıfır Halini Alıyor Sıkıntı Nedir Acaba xenforo.com adresinden orjinal dosyaları indiriyoruz Yalnızca yükseltme paketini indirin'i Seçiyoruz Güncelleme oluyor yukarıdada belirttiğim gibi forum sıfır olarak başlıyor. Nasıl bir yol cizmeliyiz.

İlk Upgrade işlemi sırasındaki ekran görüntüsünü paylaşır misiniz ?

İnstall Data klasörü ve install Lock dosyası mevcut mu ?

Muhtemelen bunlar silindiği yada olmadığı için Upgrade yerine sıfırdan kurulum çalışıyor sizde.

internal_data klasörü mevcut hocam install lock u göremedim. acaba install yaparken sıfırdanmı yoksa güncellememi diğe sordu ben oradamı hata yaptım acaba bi deniyim tekrar hocam

kurlum yaparken uprade demesi lazım internal_data klasorunde install-lock.phpolması gerek

dosyaları tekrardan atıyorum şuan bakalım neler olacak

bu sefer sıkıntısız oldu tek sorun tema kaydı :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.