Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo zorunlu sözleşmeler

hocam site üzerinden ekran görüntüsü alıyorsun.

hocam bildiğin ekran resimi çekme ugulaması değil mi o ?
geçen eklemtileri kurcalarken denk geldim .. pcde yaptıgın screetshot ekran resmi almayla aynı .. telefonlarda çektiğimiz ekran resimleri mesela aynı şey... site üzerinden direk resim alıyorsun.. özelliği yanılmıyorsam tarayıcı çubugu ve pcnin alt masa üstü çubugunu almıyor .. yani site içinde foto çekmek o .

geçen eklemtileri kurcalarken denk geldim .. pcde yaptıgın screetshot ekran resmi almayla aynı .. telefonlarda çektiğimiz ekran resimleri mesela aynı şey... site üzerinden direk resim alıyorsun.. özelliği yanılmıyorsam tarayıcı çubugu ve pcnin alt masa üstü çubugunu almıyor .. yani site içinde foto çekmek o .
Dostum adam görsel atmış :D Senin dediğin farklı bir şey.

Light Shot diye aratırsan bulursun dostum.

ben screenshotu soruyor sandım . link öyle çıkınca ?

ya yok bendede vae o özellik hatta fa ikonlusuda varda resme dilkatli bakmadım screenshottu resimdede görünce kafa gitti sabaha kadar veri tabanındaydım kardeşim işim var kafa gidik kusura bakma

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.