Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Yeni lisans ve güncellemelerinde Aralık ayında⏰dev indirim 🔥

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Merhaba değerli arkadaşlarımız,
Bu gün itibari ile xenforo Aralık ayı boyunca büyük bir indirim yapma kararı aldı ve resmen duyurdur.​
Tüm detayları ile aşağıdaki konudan erişe bilirsiniz;​
Aralık ayı boyunca xenforo resmi eklentilerinin fiyatları şu şekilde olacaktır!​

ÜrünNormal satış fiyatıİndirimli satış fiyatı
XenForo$160$140
XenForo One Year Extension$55$40
XenForo Media Gallery$65$55
XenForo Resource Manager$65$55
XenForo Enhanced Search$55$45

2024 Yılı başında da fiyatların yükseleceğini ne yazık ki size bildirmem gerekli. Buna göre yeni fiyatlar aşağıdaki gibi olacaktır.

ÜrünSatış fiyatı1 Yıllık güncelleme fiyatı
XenForo$195(base) $60
XenForo Media Gallery$70base + $15
XenForo Resource Manager$70base + $15
XenForo Enhanced Search$60base + $10
Installation Service$60n/a
Upgrade Service$60n/a
Branding (Copyright) Removal$350base
XenForo 2024 Fark etmiş olabileceğiniz gibi, XenForo.com artık XenForo 2.3'ü çalıştırıyor ve bu yeni sürümü çok yakında herkese açık beta sürümüne getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.​
2024 yılında piyasaya sürülecek XenForo 3 üzerinde heyecan verici çalışmalar kamera arkasında devam ediyor.​
Tüm tarihler UTC'ye göredir, dolayısıyla indirim 1 Aralık 2023 UTC gece yarısından 1 Ocak 2024 UTC gece yarısına kadar sürecektir.​

Son düzenleme:
Lisans ihtiyacı olanlar için güzel fırsat.

Çok düşmemiş ama düşmüş buda bir şey ;)

Ülkemiz de yüksek görünse de gayet güzel indirim yapılmış. Lisanssız kullanımlar için gayet güzel bir kampanya. Ortalama 600 tl indirim var.

Almak için bence gayet iyi bir indirim 1 ocakta 195 $ olacakmış şuanki indirim üstüne 1.5k ₺ ekliyor nerdeyse
a21c.PNG

Sitesinde XenForo 1 Yıl Uzatma $75.00$ 55.00
40 dolar yazılmış ama 55 dolar.. anlamadım

Herkese merhaba, Xenforo 2024 yılına güzel bir başlangıç yapacağı benziyor. İndirim çok cüzi rakamlar da bırakılmış, yine de lisans almak isteyenler için küçük de olsa bir fırsat yaratılmış. Ben de yaklaşık bir hafta oldu yada olmadı "Xenforo Lisansımı" satmayı düşünüyordum. Xenforo'nun 2024 güncel fiyat listesini görünce "Galiba en doğrusu lisansı satmamak" Zaten lisansı kullanmamış olsam da, beklesin bana pekte zararı yok. Belki ilerleyen süreçler de farklı projelerim de kullanırım.

Güzel bir indirim fırsatı, değerlendirmek lazım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.