Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenForo XGT İstatistik alanında konu satırlarını farklı renk yapmak istiyorum

xBilal

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ana sayfa konular farklı renkte oluyor siyah-beyaz nasıl düzeltirim ben siyah olsun istiyorum resim_2022-11-16_225120221.png

Nasıl yapılır ? XenForo XGT İstatistik alanında konu satırlarını farklı renk yapmak istiyorum

Admincp -> Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> [XGT] Forum istatistik - Tasarım alanından yapabilirsiniz.
Admincp -> Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> [XGT] Forum istatistik - Tasarım alanından yapabilirsiniz.

Çözüm
baktım ama bulamadım
xgstat1.png

xgtstat2.png

videosunu da bırakalım.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bunlara rağmen yapamazsanız yine bilgi verin. Sınırları biraz daha zorlayalım :D

Çalışmadığını nasıl anladığınızı anlatırsanız yardımcı olalım mesela nasıl çalışmıyor?

İstatistikleri mi göremiyorsunuz?
Ya da farklı bir yerinde mi sorun var?

Çalışmıyor? 🧐

Grev özelliği de yok:D

Bilgi verirseniz yardımcı oluruz.

Çalışmadığını nasıl anladığınızı anlatırsanız yardımcı olalım mesela nasıl çalışmıyor?

İstatistikleri mi göremiyorsunuz?
Ya da farklı bir yerinde mi sorun var?

Çalışmıyor? 🧐

Grev özelliği de yok:D

Bilgi verirseniz yardımcı oluruz.
başta tema bozuk sandım temayı değiştirdim düzeldi ama bozuk olan temayı sevdim sonucunda onu kullanmak istedim eklentinin sürümünü değiştirdim (eski sürüm yükledim) bir şey değişmedi en yeni sürümü kurdum şimdide istatistikleri göremiyorum ama eklenti kurulu 3.1.5 sürümü, eklenti ayarları falan açılıyor eklenti kurulu eminim.

Öncelikle eklentinin temaya göre değil xenforo sürümüne göre çalıştığını belirtelim. ki xenforo sürümü ile uyumsuz tema kullanmakta hatalı bir işlemdir. Sürümünüze uygun tema kullanın.

XenForo sürümünüz nedir bilmiyorum ama

Eklentiyi 2.2.x sürümlerinde kullanmak için;

Eklentiyi 2.1.x sürümlerinde kullanmak için;

Eklentiyi 2.0.x sürümlerinde kullanmak için;

Ayrıca grup izinlerinden izinlerinizi de kontrol ediniz.

xgts.png

Öncelikle eklentinin temaya göre değil xenforo sürümüne göre çalıştığını belirtelim. ki xenforo sürümü ile uyumsuz tema kullanmakta hatalı bir işlemdir. Sürümünüze uygun tema kullanın.

XenForo sürümünüz nedir bilmiyorum ama

Eklentiyi 2.2.x sürümlerinde kullanmak için;

Eklentiyi 2.1.x sürümlerinde kullanmak için;

Eklentiyi 2.0.x sürümlerinde kullanmak için;

Ayrıca grup izinlerinden izinlerinizi de kontrol ediniz.

Ekli dosyayı görüntüle 21559
teşekkür ederim yardımcı oldunuz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.