Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo X Gün Önce Açılmış Konulara Eski Konu Uyarısı Ekleyin

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ,

Eski bir eklenti bu 1.X.X için geçerli, olan şuan mevcut sürüm için kullanan var ise yardımcı olabilir mi ?
Teşekkürler.

Bu eklenti sayesinde X Gün önce açılmış konularda hızlı cevap verme alanın hemen altında size bu konunun eski olduğuna dair uyarı verir.
Admin panelden süreyi düzenleyebilirsiniz.

2.2.X
1623668948776.png

Güzel eklentiymiş, konuyu takip ettim eğer bilen varsa bende faydalanırım.

smf' şuan bile hali hazırda kullanılıyor... xf 1 den olduğunu bilmiyordum... işlevi var yada yok ama güzelmiş

indiren arkadaşlar eklentiyi buraya yükleyebilirmisiniz. Yönlendirdiği site kayıt için lisans numarasını istiyor. açıkçası bana bu kayıt işlemi güvenli gelmedi

taya taya Yönlendirdiği site tamamen eklenti yapımcısının sitesi, kayıt olurken istediği lisans numarası değil Validation token.
Xenforo ürününü aldığınız xenforo panelinden validation tokeninizi alabilirsiniz ve bu güvenli bir yol. Lisansınızın olduğunu doğruluyorsunuz.

XF-2 için şu benzer eklenti işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Aşağıdaki eklentiyi yüklemeye çalışırken bazı hatalar bulduk:[MMO] Old Thread Warning 2.2.1
Bu işleme devam edebilmeniz için aşağıda belirtilen sorun(ların) çözülmesi gereklidir.:
  • [MMO] Old Thread Warning requires [MMO] Core Library 2.2.0+.
  • [MMO] Old Thread Warning requires Standard Library by Xon v1.4.1+.

2.2.x de calismadi sanırım.

Aşağıdaki eklentiyi yüklemeye çalışırken bazı hatalar bulduk:[MMO] Old Thread Warning 2.2.1
Bu işleme devam edebilmeniz için aşağıda belirtilen sorun(ların) çözülmesi gereklidir.:
  • [MMO] Old Thread Warning requires [MMO] Core Library 2.2.0+.
  • [MMO] Old Thread Warning requires Standard Library by Xon v1.4.1+.

2.2.x de calismadi sanırım.
Kendim kurup kullanmadım. Xenforo tarafını kontrol ettiğimde XF 2.2 de çalıştığı belirttilmiş. Ayrıca yine aynı sayfada “Related Resource” olarak bu 2 eklenti de vurgulanmış.

kısaca bu eklenti 2.2 sorunsuz çalışıyormuş ama bu eklenti öncesi şu 2 eklentinin de kurulu olması gerekiyormuş.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.