Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Veritabanı Onarımı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

W4H8LT

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba hocalarım sitemde veritabanı hatası var ve bu hatayı ne yaptıysak çözemedik mesela widget eklerken karşıma aşağıdaki hata çıkıyor user terfi sistemi eklerken de aynı hata ile karşılaşıyorum ama sizin çözeceğinizi uygun görerekten bu konuyu açıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Hata:
%2FQPDbzy.png

Merhaba. Admin paneline de bu hatanın detayını basması gerekiyor onu da buraya ekleyebilir misiniz?

1580388514163.png

admin panelinde sadece giriş kısmında böyle bir hata var sunucu hata günlüğünde hiç hata yok

Sorun tarafımdan giderilmiştir. Veri tabanında yapılan hatalı işlemler yada eklentilerin yapı değişiminden dolayı olduğunu sanıyorum. Veri tabanında yapılan gerekli bir kaç düzenleme ile işleyiş yeniden sağlanmıştır. Lütfen bana vermiş olduğunu şifreleriniz değiştiriniz!

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.