Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo ve WordPress bağlama.

robotikforum

xFanatik
Kullanıcı
Merhaba bunu wordpress alanında yapacak bir eklenti geliştireceğim yani xenforo'ya yapılan kayıtları wordpress user olarak ta ekleyecek. Ama sanırım bunun için xenforo tarafında da bir eklenti yapmak lazım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Kafamda tam bir şey şekillenmedi ama sanırım böyle bir sistem kurarsak güzel olabilir.

@eTiKeT™ netr0n netr0n

Ama bu sadece XF tarafında çalışıyor öyle değil mi? WP tarafında XF den bilgiler alamıyoruz.

Wordpress makalelerini forumda istediğiniz alana konu olarak açtırabilir ve aynı şekilde forumdaki bir konuyu wordpress alanına gönderebilirsiniz. İlgili linkteki açıklama da tüm özellikleri yazıyor.

Eğer o eklentiyi alacaksanız yorumlarını göz önüne alın derim, 1 yıldız verilmiş ve negatif yorum fazlasıyla yapılmış.

Destek sağlanmıyormuş ve çoğunlukla hata veriyormuş. Son güncellemesi de Haziran da yapılmış.

Eğer o eklentiyi alacaksanız yorumlarını göz önüne alın derim, 1 yıldız verilmiş ve negatif yorum fazlasıyla yapılmış.

Destek sağlanmıyormuş ve çoğunlukla hata veriyormuş. Son güncellemesi de Haziran da yapılmış.
İşte bu yüzden daha sağlam ve tutarlı bir şey yapmak istiyorum.

Wordpress makalelerini forumda istediğiniz alana konu olarak açtırabilir ve aynı şekilde forumdaki bir konuyu wordpress alanına gönderebilirsiniz. İlgili linkteki açıklama da tüm özellikleri yazıyor.
Ayrıca code canyonda böyle bir ürün de yok güzel bir ürün yaparsak güzel satış rakamları elde edebiliriz belki.

Eğer böyle bir şeyi sıfırdan yaptırmaya kalkarsanız, bayağı maliyetli olabilir.

Eklenti fiyatlarını bilmiyorum ama böyle bir şey şahsınıza ait kodlanırsa ortalama 10 bin veya üzerini tutar mı abi? netr0n netr0n

Ha orası ayrı; Ben zamanında kullandım ve boyumun ölçüsünü aldım. Saçma sapan sorunlarıyla uğraşmak durumunda kaldım. Şu an nedir ne durumdadır, o hatalar giderildi mi hiç bir bilgim yok. İki farklı yazılım ve köprü görevi görüyor mu evet görüyor. Sorunsuz mu? Bence değil.

Ha orası ayrı; Ben zamanında kullandım ve boyumun ölçüsünü aldım. Saçma sapan sorunlarıyla uğraşmak durumunda kaldım. Şu an nedir ne durumdadır, o hatalar giderildi mi hiç bir bilgim yok. İki farklı yazılım ve köprü görevi görüyor mu evet görüyor. Sorunsuz mu? Bence değil.
Demem şu ister wordpress tarafından ister xenforo tarafından üye olunsun falan hepsi bir birine bağlı olacak. Mesela xenforo da oluşturulan özel alanları çekip wordpress için kayıt bölümüne ekleyebiliriz. WooCommerce ile entegre sağlayıp ürün satmalarını falan sağlayabiliriz bilemiyorum yani çok genişletmedim sadece aklıma böyle bir şey geldi o kadar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.