Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.2 Style Xenforo vBulletin 3.8 Temalı 'Tema' FM-VB3 2.2

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
VasY Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo vBulletin 3.8 Temalı 'Tema' FM-VB3 - 'Tema' FM-VB3

Hep diyordunuz ya vbulletin teması xf 2 için var'mı yok mu diye.. Tam örneği olmasa bile bir benzerini en azından renklendirme ve hafif tasarım olarak imkanlı hale getirdim.. Resimleri Linkledim..

Link kırılana kadar duracaktır kırıldıktan sonra tekrar paylaşım olmayacak' En azından takip etmeyeceğim.. Bu sitede' forummeskeni.com Tema kuruludur mevcut olarak.. Deneye'bilirsiniz.. Sorulara cevap vermeyeceğim çünkü keyfe' keder paylaştım güncelleme v.s yapmayacağım yapsamda kendi yerim...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

indirip deniyorum umarım bizdede harika durur :)

indirip deniyorum umarım bizdede harika durur :)
Orjinal yapılan yerde'ki gibi durmaz bazı ayarlamaları yapmadan ama bari bencil demesinler... O kadar tema yaptım paylaştım yaranamadım.. Geçen seçimler'de xenforo yeni nefes partisi kurdum kimse oy vermedi :/ Gitti koltuk gitti çift maaş..

Arkadaşlar temayı indiriyor'sunuz.. Buraya yazmak yerine özel olarak sitemi bulup geliyorsunuz tema üzerinde adı yazıyor diye...

Diyorsunuz'ki yükledim sitemi bozdu... Galiba sürüm uyuşmadı v.s

Arkadaşlar açıklamayı okuyarak indirmediğiniz o kadar çok ortada'ki.. Lütfen okuyunda indirin..

Default bir tema sitenizi bozuyorsa o siteyi çöpe atın wrez kullanıyorsunuz muhtemelen lisanssız... Açıklamayı okuyun

Elinize saglik super oldu 👍

Arkadaşlar temayı indiriyor'sunuz.. Buraya yazmak yerine özel olarak sitemi bulup geliyorsunuz tema üzerinde adı yazıyor diye...

Diyorsunuz'ki yükledim sitemi bozdu... Galiba sürüm uyuşmadı v.s

Arkadaşlar açıklamayı okuyarak indirmediğiniz o kadar çok ortada'ki.. Lütfen okuyunda indirin..

Default bir tema sitenizi bozuyorsa o siteyi çöpe atın wrez kullanıyorsunuz muhtemelen lisanssız... Açıklamayı okuyun
w*r*z ile alakası yok. Muhtemelen yapamadılar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.