Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo üylere toplu mail gönderme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

farisi

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.risaleforum.net/
Merhaba

Vbulletin sisteminden xenforoya geçiş yaptım. Toplu mail gönderme kriterlerinden hangisini denesem bir türlü gönderilecek kişi sayısı 172'yi geçmemekte. Üyeleri incelediğimde hepsi üye grublarında gözüküyor. Sorun hakkında yardımcı olur musunuz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9.7 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    17.7 KB · Görüntüleme: 4

Çözüldü Xenforo üylere toplu mail gönderme sorunu

Merhabalar F farisi Toplu e-posta gönderim için aşağıdaki seçimi yapmanız bütün üyelerinizi bulmasi için yeterlidir.
1685709478640.png

ek bilgi: sitenizi incelediğimde 65k üyenin olduğunu gördüm mevcut sunucu hosting barindirmaniz eğerki toplu email gönderimini destekliyorsa bunu gönderim yapabilirsiniz. Eğer desteklemiyorsa veya kota varsa belirlenmiş bi zamana bölünecektir.
Merhabalar F farisi Toplu e-posta gönderim için aşağıdaki seçimi yapmanız bütün üyelerinizi bulmasi için yeterlidir.
1685709478640.png

ek bilgi: sitenizi incelediğimde 65k üyenin olduğunu gördüm mevcut sunucu hosting barindirmaniz eğerki toplu email gönderimini destekliyorsa bunu gönderim yapabilirsiniz. Eğer desteklemiyorsa veya kota varsa belirlenmiş bi zamana bölünecektir.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.