Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

XenForo URL Türkçe karakter sorun giderici - Friendly urls Turkish Problem

XF 1 Eklenti Xenforo url türkçe karakter sorun giderici - friendly urls turkish problem 1.0.0

indirmek için izniniz yok

Semih Can

Kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
semihcan.net
Merhaba, Bu düzeltme hala geçerli mi acaba? Eklentiler > Eklentiler > Arşivden yükle/yükselt dediğimde "addon-TurkishFriendlyLink.xml işlemi yapamadı: Yüklenen dosyanın izin verilen bir uzantısı değildir. Sadece aşağıdaki uzantılara izin verilmektedir: .zip" hatası alıyorum zip dosyasını yüklemek istediğimde ise "addon-TurkishFriendlyLink.zip işlemi yapamadı: Dosya, beklendiği gibi geçerli bir eklenti arşivi olarak görünmüyor." uyarısı alıyorum

Benim sorunum linkte ki türkçe karakteri mesela türkiye'yi "turkiye" olarak değil "tuerkiye olarak" link veriyor.

MFA

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
sportix.fun
Merhaba, Bu düzeltme hala geçerli mi acaba? Eklentiler > Eklentiler > Arşivden yükle/yükselt dediğimde "addon-TurkishFriendlyLink.xml işlemi yapamadı: Yüklenen dosyanın izin verilen bir uzantısı değildir. Sadece aşağıdaki uzantılara izin verilmektedir: .zip" hatası alıyorum zip dosyasını yüklemek istediğimde ise "addon-TurkishFriendlyLink.zip işlemi yapamadı: Dosya, beklendiği gibi geçerli bir eklenti arşivi olarak görünmüyor." uyarısı alıyorum

Benim sorunum linkte ki türkçe karakteri mesela türkiye'yi "turkiye" olarak değil "tuerkiye olarak" link veriyor.
Bu eklenti xenforo 1 için olan bir eklenti.
Siz sanırım xenforo 2 kullanıyorsunuz.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap