Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XenForo translate dil çeviri sistemi arıyorum

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

dreamfancy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Ücretli yada ücretsiz farketmez forumda kullanıcı ingilizce dil seçeneğini seçtiği zaman kategori adlarını belirlediğim ingilizce metninde değişecek şekilde ayarlayacak bir eklenti arıyorum. Veyahut buna benzer farklı bir eklenti varsa oda olur hiç farketmez.

Örneğin XenForo sorunları için destek talepleri kategorisinin adını forum dili ingilizce seçildiğinde Support requests for XenForo issues olarak değiştirmek istiyorum. Bu mümkün müdür? Teşekkürler.

Konuyu yanlış kategoriye açmış olabilirim, kusura bakmayın.

Forum içerisinde böyle bir konu var yanlış hatırlamıyorsam @MusaPekel’ e ait bir konuydu.

Bu eklenti işinizi görecektir. Ayarlardan kullanılacak dilleri işaretlemeniz yeterli.

Ekli dosyalar

• VNXF-GoogleTrans-1.0.zip
    258.6 KB · Görüntüleme: 8
Sadece kategori isimlerini düzenleyebilsek müthiş olurdu. Bir eklenti bulamadım henüz bununla alakalı :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.