Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo toplu etiket silme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

xenforoya geçmeden önce çok fazla gereksiz eklenti oluşmuş, bunları silmek istiyorum.

Xenforo admin, BBkodu içerik, etiket yöneticisi alanından tüm eklentilere ulaşıyorum, fakat silme işlemini toplu yapamıyorum. tek tek silmeyle bitecek gibi değil. bunu toplu silme ayarı varmıdır. sadece xenforo admin değil veri tabanından tablo boşaltma vs. silebilirmiyiz.

şöyle yaptım; phpadmine girdim xf_tag tabloyu boşalttım. etiketler silindi. şimdi forum içindeki etiket adlarını nasıl sileceğim. konu içinde etiketler duruyor ama boş tabi aradığınız sayfa bulunamadı diyor.

bunu çözmek için xenforo admin, yeniden yapılandır, konu bilgilerini yeniden oluştur yaptım olmadı. boş etiketler hala yerinde duruyor. nasıl sileceğiz ?

Admincp >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Arama dizinini yeniden oluştur >> Çalıştırın bakalım ne yapacak.

eTiKeT™ eTiKeT™,

evet bunu yaptım olmadı. ek olarak forumlar toplu konu güncelleme seçeneğinden deneme konular güncelledim yine olmadı. şimdi boşalttığım tabloyu yeniden yükledim.

sonra;

etiketleri site haritasına ekle iptal ettim. site haritasını yeniden oluşturdum.

daha sonra robot dosyasını açtım şu şekilde ekledim.

User-agent: *
Disallow: /tag/

etiketleri iptal edemiyoruz hiç olmazsa indeklemesini durduralım dedim.

o kadar çok gereksiz etiket varki, 50 bin civarı; bunun bir kısmı kelime değil saçma sapan rakamlardan oluşma.

bu etiket yapısını düzeltemezsem siteyi düzeltemeyeceğimi düşünüyorum. çünkü bu etiket işinden sonra site amacından saptı google de anahtar kelimelerini kaybetti.

Tüm etiketlerı toplu olarak tek seferde nasıl silebilirim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.