Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo taşıma

mgalidertm

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba. Xenforoda userlar ve onların davranışları (yani yazdıkları mesajlar postlar ve s.) dışında herşeyi silmek istiyorum, database-de nasıl düzenleyebilirim bunu?
Advanced olmasını biliyorum phpmyadmin üzerinden de yardımcı olabilirsiniz :)

PHPMYADMİN bunu yapmak ileri düzeyde veri tabanı bilgisi gerektirir çok yorucu, karmaşık ve zaman alıcı olacaktır, yani bunu yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama import sistemi ile sıfır foruma istenilen içerikleri sorunsuz bir şekilde çeke bilirsiniz.

PHPMYADMİN bunu yapmak ileri düzeyde veri tabanı bilgisi gerektirir çok yorucu, karmaşık ve zaman alıcı olacaktır, yani bunu yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama import sistemi ile sıfır foruma istenilen içerikleri sorunsuz bir şekilde çeke bilirsiniz.

Çok teşekkür ederim :)

Tam olarak nasıl 0 foruma içerik taşıyabilirim? tools - import data yerinde seçenek yok yazıyor da

forumu 0dan kurup import ettim ancak yeni forumda yine admincp butonları çalışmıyor maalesef. PHPMyAdmin ile devam edebilir miyiz lütfen? :) netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Son düzenleme:
Sıfır kurulmuş forumda mı, yoksa import sonrasında mı çıkıyor ortaya?

hayır aslında herşey normalken hostingideki php 7.4 den 8.1 e geçirdim ve böyle oldu. Şimdi ise asla eskisine dönmüyor.
deneme için hostingi değiştirdim yine olmuyor

Yaptığınız işlemleri nasıl gerçekleştirdiğinizi bilemeyiz. Sorun sunucu tarafında mı bunu incelemeden bir şey söylemek zor. Özelden giriş gönderirseniz bakabiliriz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.