Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Stilleri Bozuk Görüntüleniyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://samp.turkfederasyonu.org
Merhabalar değerli XenGenTR kullanıcıları,
Uzun bir süredir forum yapmaya ara vermiştim ve şimdi tekrar başladım. Çoğu şeyi doğru hatırladığımı düşünüyorum fakat ona rağmen çözemediğim bir hata var. Aşağıda açıkladım, yardımlarınız için şimdiden minnettarım.

Forumumda XenForo stilleri yüklemesi yaparken aşağıdaki adımları kullanarak stil yüklemesi yaparım normalde:
1) Stilin "style" ve "js" dosyalarını FTP ile sunucumda ilgili alanlara aktarırım.
2) Stilin XML dosyasını XenForo forumumda temalar kısmında yüklerim.
Bu adım normalde eski forumumda yaptığımda çalışsa da, maalesef şu anda aşağıdaki görsele benzer hatalar alıyorum tüm özelleştirilmiş stil yüklemelerinde:

1689414783296.png

Hata hakkında denediklerim:
- Cloudflare kullanıyorum ve bazı ayarları özelleştirmiştim. Bu ayarlardan sitenin yüklenmesini etkileyebilecek ayarları inceledim ve ayarların kapalı/açık olduğu varyasyonları denemiş olsam da aynı hata var olmaya devam ediyor.
- Stilleri doğru yüklediğimden emin olmaya çalıştım ve emin oldum, doğru yüklediğimi düşünüyorum.

Bunun bir çok sebebi olabilir. Sunucu taraflı sorun olabilir. XenForo sürümünüz ile temanızın sürümü uyuşmuyor olabilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.