Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Sorularım Ve Hatalar :(

mertplt33

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
İyi akşamlar herkese benim forumda çok fazla hata var eklentilerde veya ben yapamıyorumdur.

1. [XenGenTr] Harici baglantilari yönlendir hatası : Nasıl yapılır ? - [XGT] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi HATASI

2. 1681235829165.png kurucu yazan yeri kaldırmak istiyorum ama yapamadım

3. 1681236255445.png bu şekil yapabilirmiyim veya eklenti varmı

4. 1681236445101.png bu bölümü nasıl düzeltebilirim

5. VE SİTEME ÇOK FAZLA DDOS SALDIRISI DÜZENLİYORLAR cloudflare KULLANIYORUM AMA İŞE YARAMIYOR Bİ ÖNERİ VERİRMİSİNİZ

SORULARIM BU KADARDI YENİYİM FAZLA BİLMİYORUM KUSURA BAKMAYIN.

Nasıl yapılır ? Xenforo Sorularım Ve Hatalar :(

Merhabalar M mertplt33
sorunlarınıza inceleme yapmadan direk tahmini cevap vermeye çalışacağım.
1. Hatanın sebeni .htacces dosyası ve sunucu bazlı web server hatasıdır.
2. Kurucu yazan kısım kaldırmak için . Admin panelden
Kurulumlar >XF Seçenekleri >Kayıtlı kullanıcı seçenekleri
kısmına girin ve en alttan. " Standart kullanıcı başlığını gizle" Seçeğini işaretleyiniz.
3. Hide link gizleme sistemi aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.
4. Navigasyon kısımı sıralama ayarı veya ekleme/çıkarma işlemi için Admin panele giriş yapin.
Kurulumlar > Navigasyon Yöneticisi alanına giriş yapin
5. DDos sorunu tamamen barındırma hizmeti ile alakalı bir...
Merhabalar M mertplt33
sorunlarınıza inceleme yapmadan direk tahmini cevap vermeye çalışacağım.
1. Hatanın sebeni .htacces dosyası ve sunucu bazlı web server hatasıdır.
2. Kurucu yazan kısım kaldırmak için . Admin panelden
Kurulumlar >XF Seçenekleri >Kayıtlı kullanıcı seçenekleri
kısmına girin ve en alttan. " Standart kullanıcı başlığını gizle" Seçeğini işaretleyiniz.
3. Hide link gizleme sistemi aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.
4. Navigasyon kısımı sıralama ayarı veya ekleme/çıkarma işlemi için Admin panele giriş yapin.
Kurulumlar > Navigasyon Yöneticisi alanına giriş yapin
5. DDos sorunu tamamen barındırma hizmeti ile alakalı bir durumdur.
Kullanmış olduğunuz barındırma servisi shared yapıda veya düşük özellikte bir hosting-vps-vds ise
bunu çözmek için tamamen barındırma hizmeti aldığınız sağlayıcınız ile alakalıdır. Sürekli saldırı alıyor iseniz
Korumalı bir hosting veya vps-vds-cloud cihazınızın olması gerekmektedır. Bu konuda araştırma ve analinizini yapınız.

Çözüm
İyi akşamlar herkese benim forumda çok fazla hata var eklentilerde veya ben yapamıyorumdur.

1. [XenGenTr] Harici baglantilari yönlendir hatası : Nasıl yapılır ? - [XGT] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi HATASI

2. Ekli dosyayı görüntüle 22801 kurucu yazan yeri kaldırmak istiyorum ama yapamadım

3. Ekli dosyayı görüntüle 22802 bu şekil yapabilirmiyim veya eklenti varmı

4. Ekli dosyayı görüntüle 22803 bu bölümü nasıl düzeltebilirim

5. VE SİTEME ÇOK FAZLA DDOS SALDIRISI DÜZENLİYORLAR cloudflare KULLANIYORUM AMA İŞE YARAMIYOR Bİ ÖNERİ VERİRMİSİNİZ

SORULARIM BU KADARDI YENİYİM FAZLA BİLMİYORUM KUSURA BAKMAYIN.

LaDezs hocam gerekli açıklamayı yapmış, ama DDoS olayına gelirsek cloudflareden Firewall Rule ekleyerek hall edebilirsiniz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.