Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Sitemap yok oluyor Yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Aklıma gelen en yakın olasılı, bir zamanlanmış görev yada bir virüs olabilir. Ben sunucu yöneticinize bunu iletin loglardan belki bir ip ucu bulabilirler.

İzinleri değiştirdim. Vs ama sorun halen devam etmektedir. Bilen birisi yardımcı olabilirimi. Çok can sıkıcı Bir mesele olmaya başladı.

Sunucu yöneticiniz ile iletişime geçtiniz mi ?
Evet Ayar çektiler olmadı.Siteden CloudFlareyi kaldırdım LiteSpeed eklentisini açtım.Bugünde sitemap kendi kendine oluşmaya başladı.Acaba kendini silip tekrarmı güncelliyor anlamadım.Buda ilk defa oldu.

Bunun çözümünü kendim buldum Debug modu açıp zamanlama ayarlarından çözebilirim bunu ancak $config['debug'] = true; onada bu kodu ekliyorum açılmıyor ben anlamadım

Tamamen yanlış bir mantık. İlk olarak devamlı sitemap oluşturmak mantıklı değil bunu bir kaç gün, hata ara ile yapmalısınız. Örnek çalışma aşağıdadır.

xenfroro_2_sitemap.png

Tamamen yanlış bir mantık. İlk olarak devamlı sitemap oluşturmak mantıklı değil bunu bir kaç gün, hata ara ile yapmalısınız. Örnek çalışma aşağıdadır.

Ekli dosyayı görüntüle 24152
Böyle yapınca çözemedim sitemap haritam yok oluyor.Search Console dan maelsef hata alıyorum.Sitede virüs taraması yaptım sorun çıkmadı hosting şirketi ile konuştum gine sorun çıkmadı.Çözemedim sorunu halen o sebeb öyle yaptım.Bunu yaparsam gine yok olcak search konsole hata vericek tekrar ekleme zorunda kalıcam.Böyle bıraksam sorun olcağını pek sanmıyorum hata yada sunucuya yükde bindirmiyor litespeed server olduğu için.

Sitemap.php dosyası otomatik olarak siliniyorsa bu sunucu taraflı bir sorundur. XenForo da böyle bir method yok zaten. Özetle xenforo ile alakalı bir sorun değil bu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.