Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Sitemap yok oluyor Yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Sitemap.php dosyası otomatik olarak siliniyorsa bu sunucu taraflı bir sorundur. XenForo da böyle bir method yok zaten. Özetle xenforo ile alakalı bir sorun değil bu.
Çözüm olarak sadece Görevleri yapabildim.Muhtemelen Sunucu ile alakalı bir durum lakin çözüm bundan başka bulamadım.Sitenin sunucusu e devlet gibi hızlı bir ton özelliği var muhtemelen onlardan.Konu kilitlenebilir adminim çözüm yolu böle bulabildim.

Merhabalar, öncelikle herkese vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim.

Yukarıdaki arkadaşın yaşamış olduğu sorunu bende sitemde yaşamaktayım.

Sabah mevcut hatadan dolayı tekrar oluşturmak zorunda kaldığım sitemap, 18:50'de kontrol ettiğimde "invalid sitemap file" hatası almaktayım.Anca "Zamanlanmış görev girdisini düzenle: Site haritasını yeninde oluştur" yaptıktan sonra tekrar oluşturdu. Bunun kendi kendine bu hatayı vermesinin sebebi nedir ve nasıl çözebilirim? Zamanlanmış görevleride sizin önerdiğiniz gibi oluşturdum.

Mevcutta kullandığım eklentiler bunlar.
1714319747536.png

Hosting firması ile görüştüm kontrol sağladılar onlar tarafında çözemediler.

1714319646820.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.