Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Site Haritası Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Konukları göremedikten sonra sitemap neden ekleyelim ? Bunun bir mantığı yok ki,yani sisteminiz normal çalışıyor,eğer sitemap içine eklenecek olsa idi o linkler arama motorlarında büyük bir ambargo yerdiniz. Dalgamı geçiyorsun sitemap gönderiyorsun ama gizli giremiyorum al sana sitemap :D

Konukları göremedikten sonra sitemap neden ekleyelim ? Bunun bir mantığı yok ki,yani sisteminiz normal çalışıyor,eğer sitemap içine eklenecek olsa idi o linkler arama motorlarında büyük bir ambargo yerdiniz. Dalgamı geçiyorsun sitemap gönderiyorsun ama gizli giremiyorum al sana sitemap :D
müsaitseniz bir şey sormak istiyorum site ana sayfasında reklamlar gözküyor ama konular veya kategorilere girince reklam gözükmüyor <head>sadece bu kısımlara ekledım reklam kodunu

hocam dediğinizi tam anlayamadım. açılan yeni başlıkların linkleri sitemap e eklenmiyor mu

Admincp -> Araçlar -> Yeniden Yapılandır alanına tıklayın. Gelen sayfadan site haritasını yeniden oluştur butonuna tıklayın. Sonra tekrar kontrol edin sitemap linkinizi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.