Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo silinen eklentilerin dosya kalıntısı

muro2727

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar sildigimiz dosyaların kalintilarini nasıl sile biliriz

Nasıl yapılır ? Xenforo silinen eklentilerin dosya kalıntısı

Daha önceden silinen dosyalarin kalintilarini nasıl silebilirim peki
Daha önce kaldırdığın eklentileri geri yüklersin .. söylediğimiz eklenti kaldırma eklentisiylede kaldırırsın... Veyada manuel olarak silersin el ile ama bu sildiğin eklenti yoksa risklidir.. yanlış bir dosya silersen uğraş dur ondan sonra.. eklenti kaldırma eklentisi diye googlede bir arama yap' burda paylaştımmı bilmiyorum ama kendi yerim dahil bir kaç yerde paylaştığımı hatırlıyorum çıkar önüne..
Silinen eklentilerin kalıntısı mı demek istedin acaba ?

Kuruyorsun eklentiyi başka birşeye dokunmana gerek yok... bir eklenti kaldıracağın zaman sana soruyor dosyalar tamamen ftp dizinin'den silinsin'mi diye.. İster tik işaretler dosyaları tamamen silersin.. İstersen eklentiyi sadece kaldırırsın dosyaları tekrar kurulum için hazır bekler..

Tam olarak hangi versiyondu hatırlamıyorum ama bu özellik Xenforo'ya dahil edildi. Yani eklentiye gerek yok.

Daha önceden silinen dosyalarin kalintilarini nasıl silebilirim peki
Daha önce kaldırdığın eklentileri geri yüklersin .. söylediğimiz eklenti kaldırma eklentisiylede kaldırırsın... Veyada manuel olarak silersin el ile ama bu sildiğin eklenti yoksa risklidir.. yanlış bir dosya silersen uğraş dur ondan sonra.. eklenti kaldırma eklentisi diye googlede bir arama yap' burda paylaştımmı bilmiyorum ama kendi yerim dahil bir kaç yerde paylaştığımı hatırlıyorum çıkar önüne..

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.