Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo seo deneyimlerim

LostFearLess

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere xenforoyu kullandığım zaman boyuncaki seo deneyimlerimden bahsediceğim. Öncelikle bir konu veya bir içerik oluştururken mutlaka etiket girin ben denedim gerçektende etkiet hiç girmeyince veya alakalı bir etiketi girmediğimde aramalarda çıkmıyordum.https://keywordtool.io/google bu siteden etiketleri alabilirsin. Yazım kuralları çok önemli eğer hataları kelimeler içeren bir konu varsa google bunları spam olarak algılıyabiliyor ve domainizin geçmişi çok önemli mesela domaininiz daha önce hiç kullanılmadıysa aramalarda başlarda çıkmanız zorlaşabilir. Benim edindiğim dneyimler bunlardı, kendinize iyi bakın iyi çalışmalar dilerim

Bu dediklerin olmassa olmazlardandır zaten. Ayrıca xenforo kendinden seo'lu ilk kullanımdan itibaren googlede çıkmaya başlar.

Bu dediklerin olmassa olmazlardandır zaten. Ayrıca xenforo kendinden seo'lu ilk kullanımdan itibaren googlede çıkmaya başlar.
hocam benim bilmediğim veya gözümden kaçırdığım bildiğiniz birşey varmı çok yayarlı olur cidden

Hergün düzenli olarak kendi sitende makaleler yazman. yerli ve yabancı sitelere girip makale yazıp link çıkışı alacan, en önemliside hayatımızın bir parçası olan sosyal medyayı aktif kullanmak ve ordanda link çıkışı almak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.