Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Sayfa Ekleme

Shawarpers

Kullanıcı
Kullanıcı
Herkese selamın aleyküm hayırlı akşamlar dilerim. Benim yaşadığım bir sorun var ve bunun için yardım istiyorum. İnternette araştırdım pek bir sonuca varamadım. Buraya yazıpta insanları pekte uğraştırmak istemiyordum ama başka çarem de kalmadı. İlk sorum forum menüme aşağıda bulunan şekil de yapabilir miyim? Aşağıda ki resimde bulunan site de 3 tane menü yeri var ve ayrı ayrı yerler eklemişler. Güzel ve bilgilendirici menüler. Ben de böyle bir şey yapmak istedim ama sayfa ekleyemedim.

1584986183129.png

Forumlar/kategori ve forumlar kısmından sayfa eklemeyi seçtim aşağıda ki gibi yaptım ama hata alıyorum. Bu konuda yardım edebilecek var mı? Açtığım sayfanın içine de html ile yaptığım indexi atmak istiyorum. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

1584986450131.png
1584986461537.png

1584986427261.png

Mysql bağlanın,
Üstte ara kısmına XenGenTr_ikon yazın ve tüm şablonlarda aratın (yanlış hatırlamıyorsum xf_thread şablonunda olması lazım) ancak olmaz ise siz dediğimi yapın daha sonra bulduğu şablonu göster diyin üstten yapıya tıklayın bulduğu sütunda sol taraftaki düzenleye tıklayın varsayılan değer "tanımlandığı gibi veya yok olacaktır" onu null olarak değiştirin ve kaydedin.

İleride problem yaşayan kişiler ve sizin için eklentiyi kurarak kendi sunucumda resimli olarak göstermeye karar verdim buyrun.

xf_node şablonunu açıyorsunuz

1584987929445.png

Yapıya tıklıyorsunuz

1584987982167.png

XenGenTr_İkon şablonuna inerek değiştire tıklıyorsunuz

1584988030564.png

Varsayılan değer tanımladığı gibidir. Bunu

1584988090639.png

NULL seçerek kaydete tıklıyoruz. Bu kadar.

İleride problem yaşayan kişiler ve sizin için eklentiyi kurarak kendi sunucumda resimli olarak göstermeye karar verdim buyrun.

xf_node şablonunu açıyorsunuz

Ekli dosyayı görüntüle 10439

Yapıya tıklıyorsunuz

Ekli dosyayı görüntüle 10440

XenGenTr_İkon şablonuna inerek değiştire tıklıyorsunuz

Ekli dosyayı görüntüle 10441

Varsayılan değer tanımladığı gibidir. Bunu

Ekli dosyayı görüntüle 10442

NULL seçerek kaydete tıklıyoruz. Bu kadar.

Çok teşekkür ederim sayfayı oluşturdu sorunsuz. Peki bu sayfayı navigasyon bar'a nasıl ekleyeceğim?

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
buyrun

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.