Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo sayaç sistemi

azil48

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Xenforo da widget olarak sitenin o gün o ay o yıl toplam ziyaret edilme sayısını gösterilemez mi? Şu an istatistik bölümünde üye sayısı konu sayısı vs yazıyor benim listelemek istediğim ise:

Bugünkü Toplam Ziyaretçi Sayısı
Bu Hafta Toplam Ziyaretçi Sayısı
Bu Ay Toplam Ziyaretçi Sayısı
Bu yıl Toplam Ziyaretçi Sayısı

gibi sayılar. yani ziyaretçilerin de görebileceği şekilde gün içinde toplam kaç kişi girmiş foruma haftada kaç kişi bunları gösteremez miyim?

teşekkürler.

Ben Andy kullanıcına ait eklentiyi ki mevcut zaten, 2 değişiklik yaparak yani ekleme yaparak uyarladım arkadaşın dediğine çok benzer hale getirdim mkucuksari mkucuksari ve bir eklenti daha var oda var bende ama arşivime bakmam lazım gelişmiş istatistik eklentisi yani kısacası var.

Andy ait eklenti

diğeri bundan daha gelişmiş ama dediğim gibi bakmam lazım.

Ben Andy kullanıcına ait eklentiyi ki mevcut zaten, 2 değişiklik yaparak yani ekleme yaparak uyarladım arkadaşın dediğine çok benzer hale getirdim mkucuksari mkucuksari ve bir eklenti daha var oda var bende ama arşivime bakmam lazım gelişmiş istatistik eklentisi yani kısacası var.

Andy ait eklenti

https://xenforo.com/community/resources/forum-statistics-plus.6017/

diğeri bundan daha gelişmiş ama dediğim gibi bakmam lazım.

uyarladığınız eklentiyi paylaşmanız mümkün müdür?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.