Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo sanal para birimi

muro2727

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar xenforoda sanal para birimini nasıl yapa bilirim resimlerde gördüğünüz gibi. IMG_20200518_033753.jpg

IMG_20200518_033838.jpg

Pospite gordugunuz gibi

IMG_20200518_034445.jpg

Dragonbyte Credits eklentisinin bizim tarafımızdan Türkçe yaması bulunmuyor. Kendiniz eklentini satın alarak gerekli kullanıcı arayüzü taraflarını Türkçeleşdirebilirsiniz

Dragonbyte credits nasıl kullandığına dair video veya anlatım varmı nasıl kullandığına dair

Maalesef. Detaylı bilgi için paylaştığım linkten inceleyebilirsiniz. Kullanılmasıda pek zor değil kendimde kullanıyorum. Kullanılmasını istediğiniz para birimini oluşturup event kısmından çeşitli etkinlikler oluştura bilirsiniz (örn: günlük giriş xxTRY, kayıt xxTRY vb.)

Kullanım nasıl anlamam ben bı anlqtirmisin kullanım için yada konu açarak çünkü insanlar aradıklarında bula bilsinler en azından ne yapıldığına dair işlemler yapabiliriz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.