Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Resource Manager boyut sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü XenForo Resource Manager boyut sorunu

9 Mb'lık bir zip dosyası bile yüklemeyi denesem görseldeki gibi dosya boyutu çok büyük hatası veriyor.
Ekli dosyayı görüntüle 25763
php.ini dosyanızı güncelleyin hocam. Resimde ben 600mb olarak ayarladım. Çalıştığınız host firması ile temasa geçmeden önce php.ini dosyanızı cpanel den yada ftp den güncelleyin ve yeniden deneyin.
Screenshot_20240317_222615_File Manager +.png
9 Mb'lık bir zip dosyası bile yüklemeyi denesem görseldeki gibi dosya boyutu çok büyük hatası veriyor.
Ekli dosyayı görüntüle 25763
php.ini dosyanızı güncelleyin hocam. Resimde ben 600mb olarak ayarladım. Çalıştığınız host firması ile temasa geçmeden önce php.ini dosyanızı cpanel den yada ftp den güncelleyin ve yeniden deneyin.
Screenshot_20240317_222615_File Manager +.png

Çözüm
Sorununuz Çözüldümü Hocam?
Vds kullanmadığımdan dolayı php.ini dosyasını düzenleyemedim fakat

PHP memory_limit256M
PHP post_max_size50M
PHP upload_max_filesize50M

sunucunun şu anki limiti 50M fakat yüklemeye çalıştığım dosya sadece 8.8M yani limite takılması pek aklıma yatmadı. Soruna çözüm bulunana kadar eklentiyi devre dışı bıraktım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.