Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Otomatik Terfi Düşürme

Karahanlii

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, sitemde yöneticilerin günde en az 3 konu açma sınırı var. 2 gün boyunca 3 konu açmazsa otomatik terfisi bir alta düşmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bugün 3 konu açtı veya daha fazla konu açtı diyelim, yarın ve diğer gün ise konu açmadı diyelim bu sırada ise 2 günde 3 konu açmadığı için rütbesi bir alta düşmesini istiyorum.

Bununla alakalı bir tartışma vardı sonuca bağlandı diye hatırlıyorum ama emin de değilim. Forumda arama yaparak bulmaya çalışın.

Günlük mesaj aktivitesini xenforo default yapısında kontrol etmiyor, o sadece mesaj sayısının toplam değerini referans almaktadır. Ancak bu fonksiyonları geliştiren eklentiler mevcuttu onlarda bu fonksiyon yada benzeri günlük aktivite kontrolü yapan bir yapılandırma varmı bilmiyor ve sanmıyorum bir göz atmak gerekli.

Mesela birisi şu eklenti ama içeriğinde böyle bir fonksiyon göremedim;

Son düzenleme:
Terfi sistem yetkileri artırılmış anlamına gelmiyorki.. Terfi etireceğin grup ayarlarını kısıtla aynı kısıtladığın terfi gruplarına falanca mesaj konu açarsa bir üste terfi ettiri ayarla dejavu sistemi kur yani.. Buna eklenti gerekmiyor biraz zaman dikkat gerekiyor ayarlamak için..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.