Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel xenforo onay listesi temizleme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

creyzeTM

Kullanıcı
Aktif Lisans
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar onay listeme çok kullanıcı onaylama isteği geldi diye ben phpmyadmin yöntemlerini denedim ama olmadı , onaysız hesabı toplu onaylama ile

Kod:
UPDATE xf_user
SET user_state = 'valid'
WHERE xf_user.user_state = 'email_confirm';

cıktı Resim

sonra dedim manuel tikini kaldırayım kendisi oto geçer diye düşündüm evet öylede oldu ama bu seferde Resim bu görünüyor kullanıcılara baktığımda kayıtlı gözüküyor ama hayla onay ekranında kaldı tıkladığım zaman ise değişen birşey olmuyor. yardımlarınız için teşekkürler.

phpmyadmin cıktısı 1-52.png

onay sorunu Ekran Alıntısı.PNG

yani benim kısa sorunum onaylı oldukları halde hayla onaylama ekranında kaldılar onayla filan dedegmi zaman işe yükleniyor tekrar eski haline geliyor yani birşey olmuyor

Admin panelde bulunan Toplu Kullanıcı Güncelleme seçeneğini denediniz mi?

phpmyadmin cıktısı Ekli dosyayı görüntüle 16552

onay sorunu Ekli dosyayı görüntüle 16553

yani benim kısa sorunum onaylı oldukları halde hayla onaylama ekranında kaldılar onayla filan dedegmi zaman işe yükleniyor tekrar eski haline geliyor yani birşey olmuyor
Şu konuya bakın onaylar ile alakalı sorguları paylaştık.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.