Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo Ödeme Sistemi İle Alakalı !

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba herkese biliyorsunuz ki ücretli üyelik satıyoruz fakat herkes ödeme konusunda sıkıntı çekiyor ücretli eklenti yazdırıp kullanan az kişi var. Kafamı kurcalayan 2 soru var.

1- Soru
Eklenti yazmak için ne gerekli ve video nereden bulabilirim.
2- Soru
Arkadaşlar Başka bir sitem var ve bu sitem normal oyun sunucusu ve mağaza Xenforo'nun veritabanı'yla öteki siteyi bağlarsak müşteri ordan bakiye yüklediğin de bunu sorgulayarak Xenforo'ya bakiye olarak yükleyecek ya da direk o ürünü alacak fakat kafamı kurcalayan soru.

Xenforo buna nasıl tepki verecek onu merak ediyorum işleyişi bozulur mu ? Ya da sıkıntı çıkarır mı ? Xenforo nasıl yanıt verecek o yüzden kararsızım.

eklenti yazma videosu diye bir video yok. xenforo eklentileri için Html+css+js bunların yt dakı eğitim videolarını ızlemen oğrenmen sonrada basit ıslevsız eklentıler ıle gırıs yapman yeterlı olur.

eklenti yazma videosu diye bir video yok. xenforo eklentileri için Html+css+js bunların yt dakı eğitim videolarını ızlemen oğrenmen sonrada basit ıslevsız eklentıler ıle gırıs yapman yeterlı olur.
Bunları biliyorum da eğitim amaçlı öğrenmek istedim ki çok zor yani kimse kolay kolay çekip de koymaz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.