Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Mobilden girince Alt Forumların gözükmemesi

TERLAN

Kullanıcı
Kullanıcı
Forum sitemize bilgisayardan girince alt forumlar gayet net şekilde gözükürken mobilden girince gözükmemektedir. bunu nasıl düzeltebiliriz?
(cs:go , pubg gibi yerler mesela mobilden girince gözükmüyor.)

bilgisayardan girince:

qqqqqqqqqqqqqqqqq.PNG

mobilden girince:
photo5920123191152457314.jpg

Bu konudan bakabilirsiniz
hocam bu konu bana yardımcı olmadı malesef. ben bilgisayarda alt forumlar nasıl gözüküyorsa telefonda da aynı şekilde gözüksün istiyorum. görselleri de eklemişim. sizin verdiğiniz konuda alt forum yazısını getirmek için kod verilmiş. ben alt forum yazısı yerine alt forumların ismi yazılsın istiyorum. /yine de teşekkür ederim hocam :)

hocam bu konu bana yardımcı olmadı malesef. ben bilgisayarda alt forumlar nasıl gözüküyorsa telefonda da aynı şekilde gözüksün istiyorum. görselleri de eklemişim. sizin verdiğiniz konuda alt forum yazısını getirmek için kod verilmiş. ben alt forum yazısı yerine alt forumların ismi yazılsın istiyorum. /yine de teşekkür ederim hocam :)
Site linkinizi yazar mısınız? İnceleyip çözelim sorununuzu

Sorunu nasıl çözdünüz bu konuda bende yardım alayım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.