Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Mavi Tik Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Kutluhan

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Resimde Screenshot gördüğünüz profilde mavi tik gayet normal gözüküyor mavi tikin kodu aynen bu şekilde
CSS:
.fa-fw, .fa, .fas, .far, .fal, .fad, .fab {
    font-size: 21px;
    width: 34px;
    bottom: 2px;
    color: #0098EB;
}

Bu kod extra.less dosyasında kayıtlı. Ancak Screenshot göründüğü gibi mavi tik profildeki tik gibi görünüyor yani olduğu yere göre çok büyük sorunun çözümü nedir yardımcı olabilecek biri var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu mavi tik ikonunda yaptığınız ikon stili eklediğiniz her yerde işler.Belirttiğiniz yerde stil değişikliği yapmanız gerekiyor.Ben bunu deneyeceğim ancak bana sitenizin linki lazım

Abi eline emeğine sağlık, Selim bana bir eklenti göndermişti zamanında kendisinin sattığı. Abi kurup kullandığında acelesi yok gönderebilirsin ücreti dedi, kendisi pek müsait olamıyor maalesef. Bu eklenti sms ile mavi tik alıyor, TPE'de hayvanlar markamda tescilli abi, sms paketi de alabiliyorum. Tek bir şey eksik abi, bir sayfa oluşturulup (orada sms almak istiyorum vs. gibi şartlar) üye olurken o tik'e tıklandığında mavi tik alacak üyeler bunu ayarlayamadık maalesef.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.