Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Lisans Yenileme ve Devri Hakkında Sorum Var

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

XenForo içerisinde bir lisansı yenileyip X bir kişiye devir edebiliyor muyuz? Maili değiştirebiliyor muyuz?

Ve yenileme fiyatı şu an tam olarak ne kadar?

Yenileme ücreti 75$ dır, lisans transfer işlemi oldukça sıkıntılı. Bu durum değişiklik gösterebiliyor. Bunu offical siteden sormanız daha mantıklı. Burada en büyük sıkınt, fatura düzenlenmiş kişi. Bir kaç ay sonra gidip fatura ile bu lisans benim adıma lisansımı çalıdılar dediklerinde nasıl karşılanacaksınız bilmiyorum :)

Yenileme ücreti 75$ dır, lisans transfer işlemi oldukça sıkıntılı. Bu durum değişiklik gösterebiliyor. Bunu offical siteden sormanız daha mantıklı. Burada en büyük sıkınt, fatura düzenlenmiş kişi. Bir kaç ay sonra gidip fatura ile bu lisans benim adıma lisansımı çalıdılar dediklerinde nasıl karşılanacaksınız bilmiyorum :)
Yenileme ücreti 60 dolarmış abi, lisansı yeniledik arkadaşımla beraber.

Yakın arkadaşım kendisi, satın almadan önce destek açtım sordum Paul hemen cevap verdi sağ olsun lisansı yeniledikten sonra transfer edebilirsiniz diye. Biz de yeniledik ve aynı desteğe yazdık bana transfer olacak :)

Evet ben RM dahil belirtmişim ücreti :) Tamam sorun yok o zaman hayırlı olsun ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.