Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Lisans alımında alt sürüm kullanma hakkı

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle tüm Xenforo-Gen.Tr ailesinin yeni yılını kutlarım. Xenforo lisanslı ile ilgili küçük bir sorum olacaktı.

Şimdi ben nasipse 2018 başında SMF'den Xenforo'ya geçmeyi planlıyorum. Ama bu geçiş sırasında belli bir süre 1.5.16 sürümünde kalma gibi bir niyetim var. Bunda değişik etkenler söz konusu, belki fikrim geçiş sırasında değişebilir, emin değilim.

Soruma gelecek olursak. Ben şu an Xenforo lisansı alsam ALT Sürümü kurup, indirip kullanma hakkım var değil mi ?

Cevap için şimdiden teşekkür ederim

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Şu an ikisini de kurdum. SMF forum Database her iki tarafa da geçirdim ve test edip, her ikisini de kıyaslamaya çalışıyorum.

Hemen geçiş yapmaz 1-2 ay beklersem büyük ihtimal direkt 2 geçiş yaparım. O zamana kadar ihtiyaç duyduğum eklentiler ve beğendiğim TEMA'larda çıkmış olur inşallah.

Merak ettiğim bir husus daha var. Ver-1'den 2 geçerken Google açısından bir kayıp oluyor mu?

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Şu an ikisini de kurdum. SMF forum Database her iki tarafa da geçirdim ve test edip, her ikisini de kıyaslamaya çalışıyorum.

Hemen geçiş yapmaz 1-2 ay beklersem büyük ihtimal direkt 2 geçiş yaparım. O zamana kadar ihtiyaç duyduğum eklentiler ve beğendiğim TEMA'larda çıkmış olur inşallah.

Merak ettiğim bir husus daha var. Ver-1'den 2 geçerken Google açısından bir kayıp oluyor mu?

Hocam eğer 1-2 ay içerisinde geçiş yapacaksınız bekleyin dediğiniz gibi temalar eklentiler vs. tam çıkmış olur temiz bir şekilde xf2 ile devam ederseniz xf1 e gerek kalmaz yani. Ben şuan xf2 geçme taraftarıyım fakat kullanmış olduğum gerekli eklentilerim xf2 de yok ne zaman çıkarsa eklentiler o zaman bende geçiş yapacağım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.