Çözüldü Xenforo kurulum sırasında bir hata

ilkaybaki

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Destek istenen forum
https://sosyalturk.web.tr/
Merhaba üyeler,

Ben Xenforo 2.1.5 sürümünü nullet kurarken kurulum ekranında aşağıdaki görüntü gibi hata çıktı, bunu nasıl çözebilirim?
Ek Açıklama 2019-12-02 193951.png

Halis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
1 hem nul surum hem free host normal bunlar

ibocum

Sabit kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
www.sinavrehberi.net
1 hem nul surum hem free host normal bunlar
Bu ekrandan null olduğunu nereden anladınız hocam? @ilkaybaki hocam hosting firman ile iletişime geçersen yardımcı olurlar. Bunlar bir hata değil fakat XenForo'nun daha sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan fonksiyonlar.

ilkaybaki

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Bu ekrandan null olduğunu nereden anladınız hocam? @ilkaybaki hocam hosting firman ile iletişime geçersen yardımcı olurlar. Bunlar bir hata değil fakat XenForo'nun daha sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan fonksiyonlar.
****** indirdim full olarak param olmadığı için lisans alamadım

ibocum

Sabit kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
www.sinavrehberi.net
****** indirdim full olarak param olmadığı için lisans alamadım
O zaman myBB gibi sistemler kullanırsan daha güzel olur :) Genel olarak internette gezenler shell benzeri kodlarla dolu. Emeğiniz boşa gider. En azından forumu büyüttükten sonra XenForo geçiş yapmak istersiniz hızlıca geçebilirsiniz.

ilkaybaki

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
O zaman myBB gibi sistemler kullanırsan daha güzel olur :) Genel olarak internette gezenler shell benzeri kodlarla dolu. Emeğiniz boşa gider. En azından forumu büyüttükten sonra XenForo geçiş yapmak istersiniz hızlıca geçebilirsiniz.
Anladım veri kaybı olmadan nasıl geçiş yapabiliriz? Taşırsak admin paneli, forum bozulmaz demi benim başıma gelmişti whmcs dosyalarını taşımıştım admin paneli ve site bozulmuştu

Google ads alanı