Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Kullanıcı Sayılarının Güncellenmemesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://sanatforum.com
Merhabalar,

Yedek konusunu hallettikten sonra şu an tüm üyeleri sildim (yetkililer hariç) tüm güncellemeleri yaptım ama kullanıcı sayısı hâlen 31 görünüyor. XenForo paneli harici güncelleme yapabileceğim bir yer mi var?

Çözüldü XenForo Kullanıcı Sayılarının Güncellenmemesi

Merhaba, yedekten sonra üyeleri nasıl sildiğinizi bilmiyorum. Aşağıdaki işlemleri tek tek çalıştırın.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> istatistikleri önbellekini yeniden oluştur.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Saatlik temizlik.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Forum istatistikleri yeniden oluştur

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Kullanıcı grubu tanıtımları

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Günlük temizlikler

Admincp >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı grubu tanıtımlarını yeniden oluştur

Admincp >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı önbelleklerini yeniden oluştur
Merhaba, yedekten sonra üyeleri nasıl sildiğinizi bilmiyorum. Aşağıdaki işlemleri tek tek çalıştırın.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> istatistikleri önbellekini yeniden oluştur.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Saatlik temizlik.

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Forum istatistikleri yeniden oluştur

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Kullanıcı grubu tanıtımları

Admincp >> Araçlar >> Zamanlanmış görevler >> Günlük temizlikler

Admincp >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı grubu tanıtımlarını yeniden oluştur

Admincp >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı önbelleklerini yeniden oluştur

Çözüm
Şu an düşmüş görünüyor, anlık olarak işlem olmuyor sanırım? Belirli bir süre geçtikten sonra düştüğünün farkına vardım.

Anlık olarak yansıması için yukarıdaki işlemlerin yapılması lazım. Yapılmaz ise saatlik olarak otomatik olarak sistem tarafından güncellenir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.