Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği xenforo kripto para ödeme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

HoneyMonkey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli forum üyeleri. Forumum için Kripto para ile ödeme alabileceğim bir eklenti mevcut mudur ?

Hocam bu eklentiyi edindim fakat kurulumu konusunda sıkıntı yaşıyorum.Döküment var mı bildiğiniz ?

Son düzenleme:
Eklentiyi kurduktan sonra Kurulum > Ödeme Profilleri > Yeni Ekle diyerek Coinbase 'yi seçebilirsin ;)
sorun şurada hocam eklentıyı kök dizine atıyorum fakat eklentiler bölümünde gözükmüyor. Arşivden yükle dediğimde de yüklemiyor.

Son düzenleme:
src/xf/addons dizinine kuruluyor eklenti dostum yanlış yapmışsın sen sanırım.
Çok teşekkürler hocam hallettim şimdi. webhook ve api key'i de girdim forum anasayfasına nasıl ekleme yapabilirim satın alma sayfasını acaba ?

Çok teşekkürler hocam hallettim şimdi. webhook ve api key'i de girdim forum anasayfasına nasıl ekleme yapabilirim satın alma sayfasını acaba ?
Widget olarak yada commerce.coinbase.com dan ürün ekleyip orada verdiği kodu yazabilirsin. Eğer ürünleri ana sayfada göstereceksen html widget yapabilirsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.