Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel xenforo kaynaklar forum konusu eklentisi ?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

bymurox

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
forum.png

Kaynaklar girince konuyu tiklayip orada bi Forum konusu var geçmiş yaninda onun eklenti ismi nedir ?

Herhangi bir eklenti gerektirmiyor. Admin cp den kategori oluşturduğunuzda (kaynaklar) "Otomatik konu oluşturulacak forum" olan bölüm yok yazar varsayılan olarak. Orada bu kategoride hangi eklenti, kaynak paylaşılırsa seçeceğiniz forum kategorisinde forum konusu yer alır.

Screenshot.png

Forum konusu çıkması için forumda aynı kaynağın bir kopya konusu olmaslı gerekli. Yani Hüseyn. Hüseyn. dediğini yaptıktan sonra bir o kategoride bir kaynak oluşturun.

hocam anlamadim gerçekden resimli anlatma durumu yokmudur ? huseyin hocamin dedigi gibi yaptim otomatik oluşdurdum ama kopya derken hocam forum dami konu acicam yoksa kaynaklardanmi konu acicam resim atma imkani yokmudur ? eTiKeT™ eTiKeT™

Herhangi bir eklenti gerektirmiyor. Admin cp den kategori oluşturduğunuzda (kaynaklar) "Otomatik konu oluşturulacak forum" olan bölüm yok yazar varsayılan olarak. Orada bu kategoride hangi eklenti, kaynak paylaşılırsa seçeceğiniz forum kategorisinde forum konusu yer alır.

Ekli dosyayı görüntüle 13076
burda gelen özellik resimdeki... otomatik konu oluşturulacak forum kısımı.. bu eklentiyle gelen bir özellik mi hocam ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.