Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Kayıt Tarih Sorunu

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
Vatandaş ayın 30'un da üye olmuş.
Üye kayıt tarihi:
1667332294144.png

Şuan baktığım da pazartesi yani dünü gösteriyor tarih :)

1667332261497.png

1667332337507.png

saat dilimi iken aşağıdaki saat dilimine çektim.

1667332534476.png
Bu sefer de üyenin kayıt tarihi bu şekilde oluyor :D

1667332692198.png

Nerde antin kuntin aksiyonlar var bana denk geliyor. :D Bu sorunu nasıl çözebiliriz? :)

CTRL +f5 çekip o üyenin profilin de sayfa yenilediğim de

1667333097663.png

Önce bu şekilde görünüp hemen ardından pazartesi oluyor :)

Şimdi bende bu saatlerle ilgili konu açacaktım..

Biz ülke olarak saatleri ileri geri almıyoruz ya şimdi..
1 saat önce açtığım konu yada mesaj 3 saat önce açılmış görünüyor 59 dakika geçtikten sonra..
Bunu nasıl çözecez biz..
2 gün önce'mi ne saatler ileri yada geri dünya saatleri değişmişti.. Biz ülke olarak çok güçlü olduğumuz için yerimizde saymayı seçtik yıllarca hep sayıyoruzda neyse işte :D
Bu saat sql sorgu ile düzelse acaba sunucuların saati nasıl..

• Beğen
Tepkiler: Sis
Sunucu sistem saatlerinizi düzeltin öncelikle.

Lokasyon yurtdışı dediğin gibi baktığım da Amerika saat dilimindeymiş TR ye geçiş sağladım. Fakat hiçbir değişiklik olmadı.

Sunucu zaman dilimi ile XENFORO 'nun bir alakası olacağını hiç sanmıyorum :) Diğer xenforo sitemde böyle bir durum söz konusu değil.

1667378710689.png

Sunucu sistem saatlerinizi düzeltin öncelikle.

Evet şimdi üye tarihi üzerin de sağ tık yapıp incelediğim de şöyle bir görüntü aldım. :) Kayıt tarihi doğru onda problem yok.

Gün problemimiz var. Sıkıntıyı bulamadım yalnız :)

1667379502042.png

Evet şimdi üye tarihi üzerin de sağ tık yapıp incelediğim de şöyle bir görüntü aldım. :) Kayıt tarihi doğru onda problem yok.

Gün problemimiz var. Sıkıntıyı bulamadım yalnız :)

Ekli dosyayı görüntüle 21260
Dil dosyasında gelişmiş seçeneklerde haftanın ilk günü seçimini pazartesi yap...

Ya o değilde bu saatin sunucu ile alakası yok..
Benimde iki sitem var birisi normal diğeri değil.. İstatistikte görünen konuları 3 saat geriden saati gösteriyor 59 dakika dolduktan sonra..

Bu bizim saat ileri geri almamızın sonucunda bu oldu olayı çözemedim ben ayarlarda'da sıkıntı yok..
Biraz daha bakiyim sorunu bulamazsam.. netronun sql komutlarında artık bir çözüm arıycam..

Site konu indeksinide erteliyor gibi geldi bu durum bana ya bakalım..

• Beğen
Tepkiler: Sis
Xenforo'da boşuna arıyorsunuz bence bu sorunu. Sunucu yapılandırmanız ile ilgili bir sorun olamalı. Sunuc yöneticinize bence iletin durumu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.