Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo kayıt olurken dil seçimi

Revonzy

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar siteme kayıt olurken kullanıcı adı şifre belirleme bölümünün altında dil seçme bölümünün olmasını istiyorum ve kullanıcının forum içinde otomatik olarak seçilen dili kullanmasını istiyorum böyle birşey mümkünmüdür ?

netr0n netr0n @eTiKeT™

Merhaba hocam dediğiniz içeriği özel kullanıcı alanlarından ayarlanabilir gibi gözüküyor,

1653816383179.png

Özel kullanıcı alanı oluştur kısmından Kayıt sırasında göster ile ayarlanabilir ancak dil seçimi konusunda nasıl bir kod yazılacağın ı bilmiyorum.

Evet hocam haklısınız fakat benim dediğim gibi kayıt olurken kullanıcı default degilde seçtiği dilde foruma başlasın istiyorum bunun için bir kod bloğu veya eklenti varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.