Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo kayıt hatasi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Eklentiyi kaldırmanıza rağmen alınan hata kaynağı aynımıdır ? ve kullanılan eklentileriniz listesi istenmiş.

Sunucu ve adminpc panelinizin giriş bilgileri ve bağlantılarını bana DM olarak atarmısınız.

İlk olarak plesk erişim sağlayamadım giriş bilgilerini hatalı ne yazık ki,ek olarak sistem tek sorununu bu değil başka başka sorunlarınızda var ve şunu anlamıyorum ben admin panel adı neden değiştirilir ki? Özellikle sizin gibi kullanıcılar bunu yapınca benim aklım gidiyor acaba sorun biz demi diyorum düşünüyorum.
Mesela şu link ne alaka nereden geliyor bu link ve neden hata alıyorum https://www.forum.dymtlost.com/not_admin.php
Bir diğer konu siz önünüze gelene her eklentiyi kurdunu herhalde bir gün lazım olur diye :D burada da küçük bir tavsiyem var lazım olduğunda ve gerçekten lazım ise kurun.
Ek olarak bu veri tabanı ile hiç uğraşmayalım kurtarılacak veri zaten yok site boş,sıfırdan sitenizi kurun daha sağlıklı ve ihtiyaç doğrultularında yapılandırın forumunuzu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.