Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo kategori ve forum açma sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ne0

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhabalar,
Forumda a kişisine tüm yetkileri (Süper Moderatör-Süper Yönrtici) vermeme rağmen kategori ve forum açarken sorun yaşıyor ancak ben sorun yaşamadan açabiliyorum soruna gelicek olursak;
Arkadaş kategori açınca forum anasayfadına gözüküyor ama o kategoriye forum eklemeye çalıştığında sadece admin panelinde gözüküyor ana sayfada gözükmüyor.
Ben kendi hesabımdan admin paneline girince böyle bir uyarıyla karşılaştım
46F561DB-62B4-43FC-8FA5-8C2EA21C3E20.jpeg
buraya bastığımda arkadaşın açtığı forumlar da gözüküyor.
Anlattığım sorun hakkında yardımcı olabilir misiniz? ?

Edit: Eklentiler bu soruna neden olmuyor hepsini devredışı bırakınca yine anı hata.

Merhabalar,
Forumda a kişisine tüm yetkileri (Süper Moderatör-Süper Yönrtici) vermeme rağmen kategori ve forum açarken sorun yaşıyor ancak ben sorun yaşamadan açabiliyorum soruna gelicek olursak;
Arkadaş kategori açınca forum anasayfadına gözüküyor ama o kategoriye forum eklemeye çalıştığında sadece admin panelinde gözüküyor ana sayfada gözükmüyor.
Ben kendi hesabımdan admin paneline girince böyle bir uyarıyla karşılaştım
Ekli dosyayı görüntüle 9489
buraya bastığımda arkadaşın açtığı forumlar da gözüküyor.
Anlattığım sorun hakkında yardımcı olabilir misiniz? ?
Merhaba,

Gruplar ve izinler Yönetici kısmına geliniz ve yönetici kısmına forumları açması gereken kullanıcı ekleyiniz ve normal yönetici kısmına yapması gereken " Forumları yönetebilir " kısmındaki işaretleyerek kaydediniz.

Merhaba,

Gruplar ve izinler Yönetici kısmına geliniz ve yönetici kısmına forumları açması gereken kullanıcı ekleyiniz ve normal yönetici kısmına yapması gereken " Forumları yönetebilir " kısmındaki işaretleyerek kaydediniz.
Teşekkürler, test edip geri dönüş yapacağım konu ile ilgili.

Merhaba,

Aynı sorun devam etmekte.

Sorun Kullanıcı izinleriden " Tüm içeriği onaylanamdan yayınlansın mı? " hayır olarak seçildiğinde kullanıcının moderatör tarafından onaylanmadan konu açması " EVET" seçeneği verilerek foruma onay almadan konu açabilir özelliği açılmıştır.

Hocam sorun çok yanlış anlaşılmış ilgili sorun hala devam ediyor ben hesabın konu açamamasından değil kategori ve forum oluşturamamasından bahsediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.