Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo isime parıltı efekti verirken hata veriyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

HesapSecici

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.endlesskaan.com.tr/
Forum dosyalarının root klasörüne "sparkles.gif" adında dosya attım. Kaydet dediğimde şu hata ile karşılaşıyorum:
1670258241071.png
"Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklı da olabilir."

Tarayıcı konsolundan hata koduna baktığımda ise şununla karşılaşıyorum:
1670258275657.png

Tekrar kaydet dediğimde ise hata kodundaki en üstteki hata değişiyor:
1670258291747.png

Nasıl düzeltebilirim?

Çözüldü Xenforo isime parıltı efekti verirken hata veriyor

Sunucu üzerinde modsecurity özelliğini kapattırın. Bazı sunucu firmaları buna erişim izni verebiliyor. Cpanel üzerinde güvenlik (security) alanında bulunmakta. Kontrol sizde tanımlı ise, bu özellik alanına girip modsecurity pasif hale getirin. Değil ise, sunucu firmanıza destek talebinde bulunun.
CSS:
.username--style2 {
    text-shadow: #ee82ee 10px 15px 10px;
    color: #CC6699;
    background: url(/styles/anim.gif);
}
ornek amaclıdır kodları kendınıze gore duzenleye bılırsınız

Sunucu üzerinde modsecurity özelliğini kapattırın. Bazı sunucu firmaları buna erişim izni verebiliyor. Cpanel üzerinde güvenlik (security) alanında bulunmakta. Kontrol sizde tanımlı ise, bu özellik alanına girip modsecurity pasif hale getirin. Değil ise, sunucu firmanıza destek talebinde bulunun.

Çözüm
Forum dosyalarının root klasörüne "sparkles.gif" adında dosya attım. Kaydet dediğimde şu hata ile karşılaşıyorum:
Ekli dosyayı görüntüle 21720
"Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklı da olabilir."

Tarayıcı konsolundan hata koduna baktığımda ise şununla karşılaşıyorum:
Ekli dosyayı görüntüle 21721

Tekrar kaydet dediğimde ise hata kodundaki en üstteki hata değişiyor:
Ekli dosyayı görüntüle 21722

Nasıl düzeltebilirim?
public_html de styles adli klasorun icine "Logo" adlı klasör oluşturup particlenızı oraya atın sonra ise
background:url(styles/Logo/sparkles.gif);
şöyle yazıp dener misiniz?

Oldu hocam teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.