Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo install klasörü silmek

Kuzucuk33

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

XenForo yazılımlı bir forum kurdum. Install klasörünü silsem bir sıkıntı olur mu?

Ben taaa ilk kurarken silmiştim bi anlık kararla. Orjinal dosyalardan klasörü tekrar atsam aynı şekilde olur mu? Güncelleme için kullanabilirmiyim açık oluşmadan?

İnstall klasörü ile ilgili bir çok tartışma oldu bunlara, bazen dahil bazen taraftar oldum benim yorumum ise şu şekilde; install.lock adlı dosyayı ben forum sitemden sildim, hiçte sorun yaşamadım.

Ben taaa ilk kurarken silmiştim bi anlık kararla. Orjinal dosyalardan klasörü tekrar atsam aynı şekilde olur mu? Güncelleme için kullanabilirmiyim açık oluşmadan?
Normal kullanımda sorun olmaz, update işlemlerin de sorun yaşarsın onu da orijinal klasörü atıp sorunu çözersin

Normal kullanımda sorun olmaz, update işlemlerin de sorun yaşarsın onu da orijinal klasörü atıp sorunu çözersin

Şöyle diyorum orijinal xf dosyalarım duruyor ya ondaki install klasörünü, kullandığım yani klasörü sildiğim siteye atsam herhangi bir sorun oluşur mu? Sorunsuz update yapabilirmiyim?

İnstall klasörü ile ilgili bir çok tartışma oldu bunlara, bazen dahil bazen taraftar oldum benim yorumum ise şu şekilde; install.lock adlı dosyayı ben forum sitemden sildim, hiçte sorun yaşamadım.
Install klasörü XF sürümlerinde sürekli güncel tutulan dosyalar değildir.
İçerik sağlayıcı ya da kod yapısı değişirse belki güncellenir kardeşim. ?

Install klasörü XF sürümlerinde sürekli güncel tutulan dosyalar değildir.
İçerik sağlayıcı ya da kod yapısı değişirse belki güncellenir kardeşim. ?
Ben de zaten bu yönde düşünüyorum. O yüzden silinmesin de bir sakınca görmüyorum, önceki yorumları mı eğer okuduysanız

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.