Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo ile subdomain'e forum ana domain e portal nasıl atılır?

Fetih Tim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar , sıfırdan bir site kuracağım.. Bu sitenin şu şekilde olmasını istiyorum.
Loading... = Burada xenforonun portal eklentisi bulunacak
https://forum.orneksite.com = Burada forum bulunacak.
+
İletişim formu nasıl eklenir?
Sorularıma cevaplarınızı bekliyorum.

Nasıl yapılır ? Xenforo ile subdomain'e forum ana domain e portal nasıl atılır?

Sub domain ile ana domain her biri farklı farklı alan adları olarak ele alınır. Sıfırdan bir domaine kurulum yapıyor gibi kurulum yapacaksınız.
Sub domain ile ana domain her biri farklı farklı alan adları olarak ele alınır. Sıfırdan bir domaine kurulum yapıyor gibi kurulum yapacaksınız.

Çözüm
yani forum adlı subdomaine kurulum yaptığımda Home ana domaine forum ise subdomaine kurulacak öyle mi?

yani forum adlı subdomaine kurulum yaptığımda Home ana domaine forum ise subdomaine kurulacak öyle mi?
yada bu şekilde yapmak istemiyorsanız, xenforo kurduğunuz ana domaine buradaki eklentiyi kurarak blog modülünü aktifleştirebilirsin. Sonra açılışa forum değilde blog modülünü gelecek şekilde ayarlarsın. Hem blog hem forum aynı anda iç içe olur. Diğer türlü 2 kere hem blog hemde forum kurman gerekir.

yada bu şekilde yapmak istemiyorsanız, xenforo kurduğunuz ana domaine buradaki eklentiyi kurarak blog modülünü aktifleştirebilirsin. Sonra açılışa forum değilde blog modülünü gelecek şekilde ayarlarsın. Hem blog hem forum aynı anda iç içe olur. Diğer türlü 2 kere hem blog hemde forum kurman gerekir.
Katılıyorum, böyle daha sistematik ve mantıklı olur bence. Elbette sizin kararınızda bitiyor iş ama.

Katılıyorum, böyle daha sistematik ve mantıklı olur bence. Elbette sizin kararınızda bitiyor iş ama.
Teşekkürler yardımlarınız için bir sorum daha olacaktı.
Bu sitedeki gibi başlangıca önce bir intro ardından da index nasıl eklenir?
Eğer direkt olarak index.php dosyasında değişiklik ile yapılıyorsa , hangi bölümüne eklenmeli?

index.php dosyasında değilde ayrı bir intro sayfası oluşturduktan sonra, ilk açılış sayfasına oraya yönlendirebilirsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.