Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo ile ipb forum karşılaştırılması

krallen

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba ipb forum dediğimiz invisioncommunity forum scriptine göre xenforo yu değerlendirebilir misiniz ?

karşılaştırmaya gerek yok xenforo çok daha iyi

Kendim Şahsen 1Hafta Önce Kullandım İPS yi Çok Zor Değil Ama! Türkçe Yama Yaptığınız Halde Bile Birşey Anlamadım Tekrardan Xenforo Döndüm.İPS De İyi Tema Var Ama Kullanmayı Anlamazsın Önerim Değil Ben Şuan Xenforo Kullanıyorum.

Invision Community Blog adresinden yeni sürüm ipb 4.5 özelliklerine bakarmısınız. Çok güzel olmuş.

Özellikle4.5: Topic view summary and more kısmını incelermisiniz ?

Yeni bir forum açmayı planlıyordum. Xenforo açacaktım ama daha önce 10 sene ipb kullandığım için ipb 4.5 çekici geldi.

Ben diren neden xenforo ? cevabını vereyim :)
Xenforo ,vbulletin doğma ipb olma,Mybb dedesi ,WoltLab ise baba annesidir :) Çok köklü bir aileden gelir ve genlerini işte bu sistemlerden almıştır :) eger onun isteklerini ona verirseniz asla sorun çıkarmaz. Babası ve annesinden fazlası vardır eksiği yoktur,gelecek sürümlerde ise daha fazlasıda olacaktır ;)
Resmen xenforo reklamını yapıyorum şuna bakın ya karşılığı nedir ? lisans ücreti ödüyoruz hala :D :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.