Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XenForo için R10'a benzer bir Trade-Ticaret eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

dreamfancy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, başlıktaki gibi XenForo için R10'a benzer bir Trade-Ticaret eklentisi arıyorum.

Sağlam lisanslı yazılıma uyumlu bildiğiniz bir Ticaret, Trade eklentisi var mıdır? Yada bunu ücretli olarak yaptırabilir miyim? Teşekkürler.

Merhabalar, başlıktaki gibi XenForo için R10'a benzer bir Trade-Ticaret eklentisi arıyorum.

Sağlam lisanslı yazılıma uyumlu bildiğiniz bir Ticaret, Trade eklentisi var mıdır? Yada bunu ücretli olarak yaptırabilir miyim? Teşekkürler.
DragonByte Shop eklentisi işinizi görür, daha önce birkaç forumda kullanmıştım

DragonByte Shop eklentisi işinizi görür, daha önce birkaç forumda kullanmıştım
Bu çok karmaşık forumda daha önce açılmış satış konuları galiba bir işe yaramayacak.

Bu eklenti shop, market uygulaması sanırım. Kullanıcılarımızın postbit'inde galiba ticaret puanınıda göremiyoruz

Bu çok karmaşık forumda daha önce açılmış satış konuları galiba bir işe yaramayacak.

Bu eklenti shop, market uygulaması sanırım. Kullanıcılarımızın postbit'inde galiba ticaret puanınıda göremiyoruz
ticaret puanını ayarlardan aktif edebilirsiniz. isterseniz para birimi, isterseniz ise coin tarzı site parası ayarı yapılabilir. ve daha bir çok detay.
unutmadan şunu da ekleyeyim; dragonbyte e-commerce eklentisine de bir göz atın

Aradığınız eklenti bu forumumda ticaret kategosirisinde aktif durumda Türkçe yamasın bugün paylaşırım müsait olunca

Aradığınız eklenti bu forumumda ticaret kategosirisinde aktif durumda Türkçe yamasın bugün paylaşırım müsait olunca

Türkçe yaması da mevcut.

Bu hatalı çalışıyor kurduk ama sağlam bir yanı yok. Hiçbirşey gözükmüyor neredeyse, özellikler tam çalışmıyor.

Bu hatalı çalışıyor kurduk ama sağlam bir yanı yok. Hiçbirşey gözükmüyor neredeyse, özellikler tam çalışmıyor.
Hocam gayet sağlıklı çalışıyor bi çok forum kullanıyor. Nu.ll kurduysanız bilemem

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.