Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo için Hangi Sunucu Paketini Almalıyım

Murat OSMA

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Mehabalar,

Natro Sınırsız Pro Hosting paketim var ama XenForo kurulumu yapabilmek için bazı fonksiyonları kapalı durumda.
Natro ile görüştüğümde o fonksiyonları açamayacaklarını belirttiler.
XCloud Server'lardan Cloud Server | SSD Platform | Maksimum Performans | Natro.com XCloud Medium 'u önerdiler.

Bu konuda sizin desteğinize ihtiyacım var. Ne yapmalıyım, hangi paketi almalıyım, ya da başka ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

Control.com.tr bir bak istersen
Forum sitemiz şuan bu hosting firmasında çalışmayan fonksiyon yok sanırım.

Teşekkür ederim.
Hangi forum siteniz bu hosting firmasında acaba tam anlamadım?
xenforo.gen.tr mi?

Merhabalar @ Murat OSMA Murat OSMA Eğer Hosting paketi alırsanız bu fonksiyonların çoğu firmalarda güvenlik açıgı nedeni ile
kapalı bulunmakta bazı firmalar buna izin veriyor forumda bazı arkadaşslarımız bunu belirtti. Ama Yönetimi sizde olan
BİR VPS veya BİR VDS alırsanız bu fonksiyonlari kendiniz açıp kapatabilirsiniz kısaca kontrol sizin elinizde olur.

Bunun haricinde Xenforo.Gen.TR Ekibi olarak Bireysel bir Proje olan Web Hosting & VPS,VDS hizmeti sunmaktayız. BU sunduğumuz tüm paketlerde Xenforo %100 Sorunsuz kurulup çalişmaktadır.

Herhangi bir Firma Kuruluşumuz yoktur. Şuan Bizim Sayfamız Xenforo.gen.tr ve bir çok değerli üyemiz bizden hizmet almakta.
İsterseniz sizede yardımcı olabilirim Bu konuda Skype Ekleyebilirsiniz. Detay için.

Merhab Sn. LaDezs LaDezs,

Kurulu bir forum yönetiminden destek almanın çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum.
Ayrıca kısıtlı bütçelerle bir şeyler yapmaya çalıştığım için firmaların önerdiği fiyatlar şu an benim için yüksek maliyetli.
Sizinle de görüşüp hem fikir hem de fiyat almak isterim. Birazdan Skype'ten istek yapacağım.

Saygılar

Ben ArubaCloud üzerinden sunucu kiralıyorum. Centos yükleyerek forum kuruyorum. Centos WebPanel ile her türlü ayarlamayı istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.