Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo için fpassthru sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Omris

Kullanıcı
Kullanıcı
İyi günler, daha önceden guzel hosting kullanıyordum ama fpassthru kapalı olduğu için sitem de aksaklıklar çıktı ek ekleyememe ya da sitemap. Php çalışmaması gibi guzel hostinge sordum ama bu komutun açılamayacağını ve vds ya da vps almamı söylediler benim şuan ne yapmam doğru olur acaba yeni hostinge mi geçeyim şuan 149 tl ödüyorum guzel hosting de ki 200 tldeb başlıyor başka hosting firmalarında bu komut açık mıdır yoksa illaki vps vds mi almam lazım yardım edebilecek biri vat mı acaba?

Farklı Firmalara Bu Komutu Danışarak paket araştırması yapabilirsiniz. VPS ve VDS hizmetlerinde Kontrol tamamen sizin elinizde olacaği için komutu açmak kapatmak tamamen size aittir. Eğer İdeal bir yer bulamazsanız bana skype üzerinden dönüş yapin size VDS hizmetlerimiz ile yardımcı olurum.

Farklı Firmalara Bu Komutu Danışarak paket araştırması yapabilirsiniz. VPS ve VDS hizmetlerinde Kontrol tamamen sizin elinizde olacaği için komutu açmak kapatmak tamamen size aittir. Eğer İdeal bir yer bulamazsanız bana skype üzerinden dönüş yapin size VDS hizmetlerimiz ile yardımcı olurum.

Cevabınız için teşekkür ederim sizce bu özellikler forum sitesi için yeterli olur mu sorun olur mu ileride ?

CPU - DİSK ALANI -AYLIK TRAFİK- RAM - HAT- IP ADRESİ
1/2 CPU- 10 GB SSD -200 GB - 256 MB - 25MBit - 1 Adet

O Omris Ram En az 1 gb olmanızı öneririm cpu başlangıc olarak 1 olabilir diğer özellikler işinizi görür ama ram olarak düşük almayınız : ) ( : site güncellemelerinde sorun yaratabilir.

Cevabınız için teşekkür ederim sizce bu özellikler forum sitesi için yeterli olur mu sorun olur mu ileride ?

CPU - DİSK ALANI -AYLIK TRAFİK- RAM - HAT- IP ADRESİ
1/2 CPU- 10 GB SSD -200 GB - 256 MB - 25MBit - 1 Adet

Doktorunuz ayağınıza gelmiş siz hala özellik soruyorsunuz :))

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.